Hizmetlerimiz
Kalite ve Uzmanlık Yaklaşımımız ile

Hizmetlerimiz

Ambar Taşımacılığı
Bursa Birlik olarak en hesaplı fiyatlar ile kaliteli nakliye çözümleri üretmekteyiz. Müşterilerimize 30 yıldır ağır, ambar, kargo, parça eşya taşımacılık ve parsiyel nakliye alanlarında nakliye hizmeti vermekteyiz. Şehirlerarası günlük olarak Bursa-İstanbul güzergahındaki İllere komple eşya ve sektörel parça taşımacılığı nakli yapmaktayız. İstediğiniz gün istediğiniz adrese kargo nakliyat teslimatını da yapmaktayız. Ağır nakliyat ambarı olarak parça malzeme veya komple ağır nakliye hizmetlerinizde günlük Bursa – İstanbul güzergahında taşımacılık yapmaktayız. Tonajlı tonajsız komple veya parça, parsiyel malzeme veya eşyalarınızı,kuru yükleriniz, ağır yükler, iş makinaları, endüstriyel makinaların naklini SİGORTALI bir şekilde şehirlere yapmaktayız.
Kargo Taşımacılığı
Bursa Birlik , Kurumsal Kargoculuk alanında uzmanlaşmayı ön planda tutan bir şirketdir. Bu seçim Bursa Birlik'in, Bursa, İstanbul Anadolu Yakası ve İstanbul Avrupa yakasında faaliyet gösteren tüm orta ve büyük ölçekli kurumların, kargo gönderim ihtiyaçlarına kusursuz cevap veren, uzun yılların verdiği tecrübe ile oluşturulmuş, konusunda rakipsiz bir organizasyon yapısı geliştirmesini sağlamıştır. Bursa, Gebze, Ataşehir, Zeytinburnu, Yenibosna, İstanbul Anadolu Yakası ve İstanbul Avrupa yakası sınırları içerisinde tüm ürünleriniz veya üretimleriniz Bursa Birlik konusunda uzman ekibi ve araçları ile istediğiniz adresten alınır ve istediğiniz adrese sigorta güvencesiyle teslim edilir. Bahsi geçen bu işlemler sırasında kargolarınızın nerede olduğunu tespit edebilir detaylı raporlama sistemlerimiz sayesinde konu hakkında tüm bilgilere erişebilirsiniz.
Özel Taşımacılık
Proje taşıma firmalari, Standard dışı yükleri, müşterinin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda, en kisa zamanda ve en uygun şekilde taşımaları açısından tedarik zincirinin asıl mimarları sayılırlar. Proje kargo, tanımı itibariyle zaman konusunda hassastır, çünkü malın nihai varış noktasına geç, zarar görmüş veya eksik varması, çok büyük meblağların risk altına alınması anlamına gelir. Proje yükleri engin uzmanlık deneyim ve bilgi gerektirir. Maalesef her hat sizin ihtiyaçlarınızı karşılayamamaktadır. Bundan dolayı hizmetten tatmin olabilmek için doğru hat seçilmelidir . Bu da bizim işimiz.